Notiks tiešsaistes saruna par pirmsskolas skolotāja profesiju un ikdienu

Notiks tiešsaistes saruna par pirmsskolas skolotāja profesiju un ikdienu

Lai iepazīstinātu ar studiju iespējām, kā kļūt par pirmsskolas skolotāju, un šī vecumposma pedagoga ikdienas darba gaitām, ceturtdien, 5. janvārī, plkst. 19.00 norisināsies tiešsaistes diskusija “Esi skolotājs! Pirmsskolas skolotājs”.

Diskusijā piedalīsies Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” direktore docente Antra Randoha, pirmsskolas izglītības iestādes “CreaKids” vadītāja un trīs bērnu mamma Daina Kājiņa un studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” students Emanuels Putāns.

Diskusijas tiešraide ar iespēju uzdot jautājumus tērzētavā būs skatāma 5. janvārī no plkst. 19.00 līdz plkst. 19.30 Facebook vietnēs http://facebook.com/esiskolotajs.lv un http://facebook.com/lu.ppmf

Studētgribētāji, kuri vēlas iegūt pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju, ir aicināti pieteikties studijām augstskolu izziņotajā ziemas uzņemšanā Latvijas Universitātē vai Liepājas Universitātē.  

Latvijas Universitātē ziemas uzņemšana norisinās no 2. janvāra līdz 22. janvārim Rīgā un augstskolas filiālēs Bauskā, Cēsīs un Tukumā. Ziemas uzņemšanas laikā Latvijas Universitātē ārvalstu studentiem ir atvērta pieteikšanās maģistra studiju programmā “Izglītības zinātnes”. 

Savukārt Liepājas Universitātē ziemas uzņemšana norisinās no 2. līdz 20. janvārim ne tikai studiju programmā “Pirmsskolas skolotājs”, bet arī profesionālā bakalaura studiju programmās “Sākumizglītības skolotājs” un “Skolotājs”, kā arī akadēmiskā maģistra studiju programmā “Izglītības zinātnes”.


Citi raksti