Notiks tiešsaistes saruna par pedagoģijas studijām “Esi skolotājs!”

Notiks tiešsaistes saruna par pedagoģijas studijām “Esi skolotājs!”

Lai iepazīstinātu ar bakalaura studiju iespējām pedagoģijā un iespējam iegūt skolotāja kvalifikāciju dažādās jomās, studētgribētājus 24. maijā plkst. 13.00 aicina uz tiešsaistes sarunu “Esi skolotājs!”. 

Sarunā piedalīsies:

· Prof. Indra Odiņa, Latvijas Universitātes profesionālās bakalaura studiju programmas “Skolotājs” direktore;

· Prof. Jānis Dzerviniks, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns;

· Kristīne Zelicka, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Mākslu pedagoģijas nodaļas vadītāja;

· Ketrīna Grīga, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studente pedagoģijā. 

Saruna norisināsies trešdien, 24. maijā, no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.00. Sarunas tiešraide ar iespēju uzdot jautājumus par studiju programmām tērzētavā būs skatāma “Facebook” lapā https://www.facebook.com/esiskolotajs.lv/.

Uzņemšana Latvijas Universitātes profesionālajā bakalaura studiju programmā “Skolotājs” un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas profesionālajā bakalaura studiju programmā “Speciālā izglītība” norisināsies no 14. līdz 24. jūlijam, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesionālajā bakalaura studiju programmā “Mūzikas, teātra mākslas, dejas, vizuālās mākslas skolotājs” un 1. līmeņa profesionālajā studiju programmā “Mūzikas, dejas, mākslas profesionālās ievirzes un interešu izglītības skolotājs” norisināsies no 12. līdz 21. jūlijam, savukārt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesionālajā bakalaura studiju programmā “Sporta zinātne” – no 12. līdz 18. jūlijam.

Par visām studiju iespējām pedagoģijas un izglītības zinātņu jomā Latvijā iespējams uzzināt plašāk internetvietnē www.esiskolotajs.lv, kur pieejama arī Skolu vakanču karte.

 Informatīvo kampaņu “Esi skolotājs” īsteno Latvijas Universitāte, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/004 “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība un pedagoģija” studiju programmas”.


Citi raksti