Notiks tiešsaistes saruna par maģistra studijām izglītības zinātnēs

Lai iepazīstinātu ar maģistra studiju iespējām pedagoģijā un izglītības zinātnēs, studētgribētājus 17. maijā plkst. 13.00 aicina uz tiešsaistes sarunu “Kāpēc vajadzīgs maģistra grāds izglītības zinātnēs?”.

Sarunā piedalīsies:

Saruna norisināsies trešdien, 17. maijā, no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.00. Sarunas tiešraide ar iespēju uzdot jautājumus par studiju programmām tērzētavā būs skatāma “Facebook” lapā https://www.facebook.com/esiskolotajs.lv/.

Uzņemšana Latvijas Universitātes īstenotajās maģistra studiju programmās norisināsies no 3. jūlija līdz 14. jūlijam. Aktualitātēm var sekot vietnē www.gribustudet.lv.

Par visām studiju iespējām pedagoģijas un izglītības zinātņu jomā Latvijā iespējams uzzināt plašāk internetvietnē www.esiskolotajs.lv, kur pieejama arī Skolu vakanču karte.

Informatīvo kampaņu “Esi skolotājs” īsteno Latvijas Universitāte, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/004 “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība un pedagoģija” studiju programmas”.